Gaz Dolum Cihazları

Gaz Dolum Cihazları

Can Oto olarak, SPIN gaz dolum cihazlarının ithalatını yapmaktayız. Spin marka gaz dolum cihazlarımız; tam otomatik, araç data banklı, klima sistem yıkamalı, hortum uzunluk ayarı yapılabilen, R 1234yf gaz uyumlu, R 134a gaz uyumlu, R 404 a gaz uyumlu, azotla kaçak arama yapabilen, milibar cinsinden kaçak gösterebilen, ısıtıcılı, son yapılan işlemleri tekrar gösterme özelliğine sahip, hızlı bir şekilde sıvı haldeki gazı çekebilen, tüm dünya dilleri kodlanmış, otomatik ve manuel kolay kullanımlı, istenildiğinde işlem atlatıp süreci hızlandırabilen, kendi kendini temizleme özelliği olan, bakımı kolay, servis ücreti uygun cihazlardır.

Otomobil, minibüs, kamyon, otobüs….vb. profesyonel işlem yapabilen cihazlarımız mevcuttur.

Klima gaz dolum cihazları aynı zamanda sistemden sadece gaz çekim işlemi de yapabilmektedir ya da yalnızca sisteme gaz verebilir.  KAPO( Spin cihazların firmamızdaki kodları ”KAPO” adıyla başlamaktadır)/SPIN markaları, Türkiye’de açık ara satışta bir numaradır. Klima işi yapan firmalar CAN OTO KLİMA firması güvencesinde İtalyan yapımı SPIN cihazlarına ilgi göstermektedirler.

CAN OTO firması aynı zamanda SPIN marka cihazlarının yedek parça üreticisi ve tedarikçisidir.

KAPO.30000, KAPO.3000A, KAPO.3000A-TRK, KAPO.3000-404a, KAPO.1234YF, KAPO.2500H, KAPO.2500H-1234yf, KAPO.ASRTRABUS, KAPO.4000TUCH, KAPO.4000DUAL  gibi modellerimizle siz müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktayız.

KAPO.4000DUAL cihazımız; bir cihaz içerisinde iki farklı sisteme sahip,  R 134a ve R 1234yf ile işlem yaptırabilen özel cihazlarımızdandır. İçerisinde iki farklı sistem olması nedeni ile her iki gazın cihaz içerisinde karışması kesinlikle mümkün DEĞİLDİR!

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir