SPIN ATF CİHAZLARI

SPIN ATF CİHAZLARI

Değerli müşterilerimiz; Otomatik Şanzıman Yağı Değişim (ATF) cihazlarımız,   Türkiye’de ki en hızlı, ve en  profosyonel cihazlardır. Bu cihazlar araçlara bağlanarak sisteme yeni (temiz) şanzıman yağını göndererek içerideki kirli yağın boşaltılmasını (sistemin temizlenmesini) ve aynı zamanda yeni yağ ile değişmesini sağlar.  Dokunmatik ekranlı, işlemlerin tamamını ekrandan takip edebileceğiniz, ekranın sizi yönlendirdiği, otomatik kurulum yapabilen,bünyesinde tüm araçların verilerini online sistemde görüntüleyebileceğiniz, wifi özelliğine sahip, tam profesyonel cihazlardır.

CAN OTO YEDEK PARÇA SAN VE TİCARET LTD. ŞTİ; Otomatik Şanzıman Yağı Değişim (Atf) cihazları ve Klima (A/C) Gaz Dolum Cihazlarında yüksek performans, kalite, servis hizmeti ve yedek parça hizmeti sunmaktadır.

Cihazlarımız KAPO.ATFS-DRIVE5000 , KAPO.ATFS-DRIVE4500 , KAPO.ATF3000PRO , KAPO.ATFSTART’ dır. KAPO.ATF3000Pro yarı manuel yarı otomatik bir cihazdır. Profesyonel kullanım bilgisi gerektirir. Diğer ürünlerimiz olan KAPO.ATFSTART , KAPO.ATFS-DRIVE4500 , KAPO.ATFS-DRIVE5000 tam otomatik cihazlardır. Cihazlarımızda orjinal yağ kullanımı önerilmektedir.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir